Ať dělá muž, co může, vždy si to od ženy „slízne“

Je to nepsané pravidlo (a tak nějak i zažitý zvyk), že mají ženy neustále potřebu nadmíru řešit a nadávat na své partnery, že toho dělají málo. Možná toho ve skutečnosti dělají až moc, ale ženy si vždy najdou něco, čím se musí vypovídat svým kamarádkám a říct jim, jak nemožný je právě ten jejich muž.
malování s tátou.jpg
Co jich nejvíce dokáže naštvat a to tak, že to mají muži na talířku i každý den?
– Skupina žen, které jsou maminkami to svým způsobem doma s dětmi nemá vůbec lehké. Tento fakt je nepopíratelný a nelze mu nic vytknout. Ale i přes to, že je pochopitelné, že toho mají matky někdy dost, dávají svým partnerům pěkně razantně na známost, že jsou s dětmi pořád, zatím co oni chodí do práce. Rozčilovat se však nad faktem, že jste s dětmi více než oni není na místě, protože peníze vždy přinese domů mužské pohlaví.
kamarádi ženicha.jpg
– Tak nějak už od pradávna patří starostlivost o úklid samotné ženě. Lhát si, že se najdou muži, kteří doma uklízí samozřejmě můžete, ale nezměníte na tom fakt, že je to spíše raritou. Nakonec mají ženy i větší cit pro úklid a kvalitně odvedenou práci než muži, kteří i mytí nádobí svým způsobem odbijí. Proč se tedy každý den stresovat nad tím, že muž vám doma „nešúruje“ každý kout? Vždyť vy to zvládnete i sama a daleko lépe!
muži u baru.jpg

Zábavaje samostatná kapitola, která ženám na jejich mužích nejvíce
vadí. Trávení času v hospodě na pivě, na večírcích, různých akcích nebo sportovních aktivitách, ženy přivádí do stavu nepříčetnosti a nemají pro to nikdy pochopení. Uvědomte si milé dámy, že pokud je to jednou za čas a v rámci odpočinku od práce a od veškerého stresu, je to v pořádku a nic špatného na tom není. Po domluvě s vašim partnerem můžete kdykoliv odejít na skleničku vína nebo do kina i vy s vaší kamarádkou a na chvíli vypnout mysl.
Kamarádi,kteří jsou v životě vašeho partnera, se vám nemusí vůbec zamlouvat, ale patří mezi lidi, se kterými také občas potřebuje být. To, že vám je většina z nich nesympatická a máte podezření z toho, že se váš partner pod jejich vlivem mění a „nedospívá“, s ním můžete kdykoliv rozumně a v klidu probrat, ale zakazovat mu styk s lidmi, které má v oblibě nemůžete. Vy přece také máte kamarádky, které on možná nestrpí, ale toleruje, že vám jejich přítomnost pomáhá.

Ať dělá muž, co může, vždy si to od ženy „slízne“
4.7 (93.33%)3