Ať dělá muž, co může, vždy si to od ženy „slízne“

Je to nepsané pravidlo (a tak nějak i zažitý zvyk), že mají ženy neustále potřebu nadmíru řešit a nadávat na své partnery, že toho dělají málo. Možná toho ve skutečnosti dělají až moc, ale ženy si vždy najdou něco, čím se musí vypovídat svým kamarádkám a říct jim, jak nemožný je právě ten jejich muž.
malování s tátou.jpg
Co jich nejvíce dokáže naštvat a to tak, že to mají muži na talířku i každý den?
– Skupina žen, které jsou maminkami to svým způsobem doma s dětmi nemá vůbec lehké. Tento fakt je nepopíratelný a nelze mu nic vytknout. Ale i přes to, že je pochopitelné, že toho mají matky někdy dost, dávají svým partnerům pěkně razantně na známost, že jsou s dětmi pořád, zatím co oni chodí do práce. Rozčilovat se však nad faktem, že jste s dětmi více než oni není na místě, protože peníze vždy přinese domů mužské pohlaví.
kamarádi ženicha.jpg
– Tak nějak už od pradávna patří starostlivost o úklid samotné ženě. Lhát si, že se najdou muži, kteří doma uklízí samozřejmě můžete, ale nezměníte na tom fakt, že je to spíše raritou. Nakonec mají ženy i větší cit pro úklid a kvalitně odvedenou práci než muži, kteří i mytí nádobí svým způsobem odbijí. Proč se tedy každý den stresovat nad tím, že muž vám doma „nešúruje“ každý kout? Vždyť vy to zvládnete i sama a daleko lépe!
muži u baru.jpg

Zábavaje samostatná kapitola, která ženám na jejich mužích nejvíce
vadí. Trávení času v hospodě na pivě, na večírcích, různých akcích nebo sportovních aktivitách, ženy přivádí do stavu nepříčetnosti a nemají pro to nikdy pochopení. Uvědomte si milé dámy, že pokud je to jednou za čas a v rámci odpočinku od práce a od veškerého stresu, je to v pořádku a nic špatného na tom není. Po domluvě s vašim partnerem můžete kdykoliv odejít na skleničku vína nebo do kina i vy s vaší kamarádkou a na chvíli vypnout mysl.
Kamarádi,kteří jsou v životě vašeho partnera, se vám nemusí vůbec zamlouvat, ale patří mezi lidi, se kterými také občas potřebuje být. To, že vám je většina z nich nesympatická a máte podezření z toho, že se váš partner pod jejich vlivem mění a „nedospívá“, s ním můžete kdykoliv rozumně a v klidu probrat, ale zakazovat mu styk s lidmi, které má v oblibě nemůžete. Vy přece také máte kamarádky, které on možná nestrpí, ale toleruje, že vám jejich přítomnost pomáhá.