Peníze pro lidi i pro podnikatele

Co se týká půjček, tak jsme stále v krizi. Jakmile si někdo potřebuje půjčit, je většinou pozdě na to, by hledal všechny potřebné a dostupné informace a tak se stává, že první co udělá je návštěva banky. Jenomže ta ne vždy může dopadnout tak dobře, jak jsme si vysnili. Někteří lidé po návštěvě banky jsou překvapení, rozčílení nebo smutní. Jiní mohou odejít s úsměvem na rtech a s výskokem do výšin. Ovšem teď zmíníme ty, kteří jsou z toho v šoku, protože si jdou pro půjčku a žádnou jim banka neposkytne. Čím to je? Možná nedostatečnou informovaností občanů, možná tím, že jsme si předem nic nezjistili, možná tím, že se v půjčkách a úvěrech až tak nevyznáme.

kalkulačka peníze smlouvy

Takže co s tím? Určitě je lepší, když má člověk čas, aby se informoval dopředu. Nemusíte si kupovat knížky o bankovnictví, pro ekonomy nebo o půjčkách pro investory, ale každý by měl mít alespoň základní přehled o tom, co se v tomto světě odehrává, aby nakonec nebyl v bance překvapený.

Dostali jste se do finanční tísně? Nevíte, jak z takové situace vybruslit? Celou situaci pomůže vyřešit hypotéka bez registru.

Banky Vás mohou odmítnout z mnoha důvodů, většinou se posuzuje věk, také zaměstnání, nebojte se, oni si vás prolustrují skrz na skrz. Zjistí si vaši solventnost, jestli máte jiné dluhy, jaký máte majetek, čím můžete ručit, jak dlouhou dobu splácet. Pokud máte exekuce, půjčku samozřejmě nezískáte, ani žádnou hypotéku. Pokud jste zapsáni jako dlužníci v registrech dlužníků, opět ten samý případ, žádná půjčka a navíc odcházíte s nepořízenou a s tím, že vlastně nevíte, co máte dělat.

lidé tablet jednání

Od toho jsou zde nebankovní společnosti. Zejména pomáhají v takovýchto případech, kdy lidé mají finanční problémy. Mohou ale pomoci komukoliv, kdo potřebuje peníze i běžnému občanovi, který nemá žádné finanční problémy, jenom si chce půjčit peníze.

Týkat se to může jak podnikatelů tak také běžných spotřebitelů. Nebankovní hypotéku si může sjednat běžný občan právně způsobilý nad 18 let věku a to s ručením nemovitosti. U podnikatelů by se jednalo například o hypotéku bez registru nebo hypotéku bez doložení příjmů.